İZMİR ÇEŞME KUŞADASI PAMUKKALE TURU

Konaklamalı Turlar

İZMİR ÇEŞME KUŞADASI PAMUKKALE TURU

Ulaşım:Lüks Otobüsler ile Ulaşım

Rehber:Türkçe Rehber

Süre:3 Gece - 4 Gün

İZMİR ÇEŞME KUŞADASI PAMUKKALE TURU

1.GÜN: Yolda alınan sabah kahvaltısının ardından Konak Meydanına Geçiyoruz. Kordon Gezisi, Tarihi Saat Kulesi, Yalı Camii gezilerimizi gerçekleştirip, Kemeraltı Çarşına geçiyor ve Kızlar Ağası Han’ında kahve molası veriyoruz. Sonrasında Atatürk Müzesini Geziyor ve sahilde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirler Fayton keyfi yapabilirler. Ardından serbest öğle yemeği molasını ve Piri Reis Müze Gemi gezimizi gerçekleştiriyoruz. 1 saatlik gezi süresince denizcilikle ilgili bilinmeyen birçok soruya cevap buluyor, denizde yaşamın zorluklarına tanık oluyor ve Türk denizciliğinin geçmişine doğru uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Keyifli gezi sonrasında Balçova ya ulaşıyor Teleferik ile Seyir Terasına çıkıyoruz. Fotoğraf molası Sonrasında Dario Moreno Sokağında bulunan Asansör’e ulaşıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde fotoğraf molası verdikten sonra Çeşme’ye ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


2.GÜN:
 Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Çeşme kalesini geziyor, sonrasında 1528 Yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan kervansarayı görüyoruz ve Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Son dönemlerin parlayan turizm merkezlerinden biri olan ve Rum mimarisinin Türk sanatı senteziyle oluşmuş şirin belde Alaçatı sizleri büyüleyecek. Kahve keyfi ardından şirin bir köy olan Şirince’ye hareket ediyoruz. Ege’nin bütün renklerini ve kültürünü yaşayabileceğiniz bu eşsiz köyümüzde serbest zaman veriyoruz. Şirince gezimiz sonrası Kuşadası’na hareket ediyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. GÜN:
 Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Selçuk ilçesine ulaşıyoruz. Hristiyanlar için bir hac merkezi olan ve her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Meryemana Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Bu gezimizin ardından bölgenin en önemli ve korunmuş antik şehri olan Efes Antik Şehri’ni ziyaret ediyoruz. Burada Gymnasium, Roma hamamları , Hadrian Tapınağı, Efes Antik Tiyatrosu, Mermer Cadde ve Yamaç evlerini geziyoruz. Ardından Kuşadası’nda dileyen misafirlerimiz ile iki saatlik Kuşadası tekne turu yapıyor, otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4. GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Pamukkale Travertenleri görüyor, serbest öğle yemeği molamızın sonrasında akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 3 GECE OTEL KONAKLAMA
 • 4 SABAH KAHVALTISI
 • 3 AKŞAM YEMEĞİ
 • KONFORLU ULAŞIM
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • MÜZE ÖREN  VE  GİRİŞ YERLERİ
 • KUŞADASI TEKNE TURU
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EKSTRA BELİRTİLEN GEZİLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur veya bir sonraki tarihe ertelenir.
 • Böyle bir durumda acentamız misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI SEMAZEN TURİZM TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP HAZIRLANMIŞTIR HERHANGİ BİR ŞEKİLDE PROGRAMIN KOPYALANMASI YAYINLANMASI YASAKTIR.

TÜM HAKLARI SEMAZEN TURIZM'E AİTTİR.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

28 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri onde biri orta kapıda olmak uzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su unitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su unitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER - VOLKSWAGEN WOLT

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su unitesi

İZMİR ÇEŞME KUŞADASI PAMUKKALE TURU